Kancelaria brokerska

tematyka: biznes


W obiektywie
biznes

Ubezpieczenia to bardzo trudna dziedzina współczesnej gospodarki rynkowej.

Decydując się na ubezpieczenie firmy należy zorientować się, która kancelaria brokerska oferuje najlepsze usługi. Czego możemy oczekiwać, decydując się na usługi brokerskie?

Celem nadrzędnym jest ubezpieczenie firmy w taki sposób, aby Klient miał pewność, że kancelaria brokerska, którą wybrał, dba o jego dobro. Głównym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa poprzez analizę ryzyka, a następnie zaproponowanie najlepszego programu ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia, jakie oferuje prawie każda kancelaria brokerska to: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia techniczne, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia zdrowotne a także ubezpieczenia nietypowe.

Jeżeli chodzi o usługi brokerskie, to głównym zadaniem brokera jest reprezentowanie interesu klienta. Ma on za zadanie przeanalizowanie zagrożeń, jakie stoją przed firmą i zaproponować takie ubezpieczenie firmy, które zadowoli klienta. Brokerzy również analizują potrzeby Klienta w zakresie ubezpieczeń, porównują wiele różnych ofert ubezpieczeniowych. Inne usługi brokerskie to na przykład stała opieka doradcza i operacyjna przez cały okres ubezpieczenia firmy czy też nadzór nad terminami płatności rat czy ekspiracją polis. Prawie każda kancelaria brokerska oferuje usługi brokerskie bezpłatnie.

Korzystanie z kancelarii brokerskich, jeżeli chodzi o ubezpieczenie firmy, gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta.

Zobacz także:

Dodany przez Michalina Jaros | 2014/07/31

Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie...

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.